Mám malou návštěvnost...NO A CO?! Nestydím se za to!
Mám nezařízený blog...NO A CO?! Jsem začátečník!
Mám blbej název blogu (twilight-stardol..)...NO A CO?! Jsem líná si založit jiný!
Mám málo komentářů...NO A CO?! Já mám ze svých článků radost!

Mě nevadí  malá návštěvnost ani málo komentářu atd. ..já mám svůj zvláštní blog ráda..:-)

Nejzajímavější práce

28. listopadu 2010 v 15:35 | Vaše Adminka Pawlínka |  Zajímavosti

Nejzajímavější práce - není to jen tak

1) Kaskadér

Povolání kaskadéra patří bezpochyby mezi jedny z nejzajímavějších prací, které člověk může vykonávat. Není to ale jen tak, jako kaskadér si sice přijdete na slušnou částku peněž, ovšem nesmí vám chybět odvaha ani skvělá fyzička.

2) Karetní hráč

Kdo by se nechtěl živit hraním karet? Při takovéto práci si užijete spoustu adrenalinu, na druhou stranu jste jednou nohou na pokraji finančního krachu, pokud nemáte schopnost perfektně hospodařit s vyhranými penězi a neprohrávat. Potřebujete také notnou dávku talentu, ale také štěstí.

3) Hasič

Povolání hasiče je snem snad každého malého kluka. Tato záslužná práce bude vždy patřit mezi povolání, která jsou pro nás pro všechny velmi důležitá. Jako hasič potřebujete nejen perfektní fyzičku, ale také trochu otrlejší povahu, kterou jen tak něco nerozhodí.

4) Programátor počítačových her

Pokud se někomu poštěstí stát se programátorem počítačových her ve velké společnosti, může si gratulovat. Tato práce je jednak velmi kreativní a navíc, skvěle finančně ohodnocená.

5) Vědecký pracovník

Práce vědce patří také mezi jedny z nejzajímavějších. Jediný problém je v tom, že musíte mít nadprůměrné IQ a pokud ho nemáte, tak si můžete nechat na povolání vědeckého pracovníka zajít chuť.

6) Rocková hvězda

Na první pohled se to možná nezdá, ale rockoví zpěváci a hudební celebrity se sebou mají nejvíc práce. Každodenně musíte pilovat hlas, makat na své postavě a do toho ještě koncertovat. Na druhou stranu, když vám z peněženky vypadne pár tisícovek, tak si toho pravděpodobně ani nevšimnete.

7) Kreativní ředitel

Práce kreativního ředitele v sobě skrývá spoustu zábavy, ale také odpovědnosti a stresu. Finančně je hodnocena velmi příznivě, ale vaše kreativní stránka musí být natolik pružná, abyste se dokázali přizpůsobit těm nejnovějším trendům moderní doby, které se každou chvíli obměňují.

8) Rozhodčí

Kdo by nechtěl vykonávat práci rozhodčího? Takový rozhodčí je jednou z nejdůležitějších postav při sportovních utkáních a může za to být na sebe také patřičně pyšný. Nejdůležitější vlastností pro vykonávání povolání rozhodčího je smysl pro spravedlnost a férovou hru.

9) Sportovní manažer

Wow - tady už se dostáváme do dimenzí, do kterých nikdy obyčejný smrtelník bez pořádné dávky štěstí nenahlédne. Být sportovním manažerem je snem každého muže. Skvělé peníze, pod sebou tým sportovců, pocit důležitosti…

10) Scénárista

Povolání scénáristy je jedním z nejzábavnějších - tedy pro ty, kdo rádi tvoří a také rádi vidí výsledek. Jako scénárista můžete uplatnit svou fantazii, které potřebujete mít vrchovatou měrou. Pokud se však vypracujete až na filmového scénáristu, můžete si gratulovat, protože skvělá tvůrčí práce a velmi vysoké výdělky vás neminou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 sperky-pro-vsechny sperky-pro-vsechny | Web | 3. dubna 2011 v 20:47 | Reagovat

JÁ se nudím :D

2 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 2. září 2011 v 17:26 | Reagovat

Chceš vyhrát super telefon Nokia E7? Podívej se na http://raketka.cz/soutez-o-telefon-nokia-e7 a hlasuj(zabere to max 1 minutku) :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama