Mám malou návštěvnost...NO A CO?! Nestydím se za to!
Mám nezařízený blog...NO A CO?! Jsem začátečník!
Mám blbej název blogu (twilight-stardol..)...NO A CO?! Jsem líná si založit jiný!
Mám málo komentářů...NO A CO?! Já mám ze svých článků radost!

Mě nevadí  malá návštěvnost ani málo komentářu atd. ..já mám svůj zvláštní blog ráda..:-)

Únor 2011

Nový vlásky..:))

28. února 2011 v 18:19 | Deijī |  Deijī píše...
Ahoyda!


Právě jsem došla od holičky..Z mých vlasů po pás se staly vlasy po ramena s patkou :D..Aaa takhle jsem to vzdycky chtela mít..:) a tím se mi otvírá velká škála účesů..:DD...docela, no spíš velká změna, ale mě se to líbí. uvidíme jak se to bude líbít ve škole :) :D Takhle jsem to měla krátký když mi bylo 2 jinak jsem měla pořád dlouhý vlasy :D..aa mě se to líbí
at si říkaj co chtějí. Hlavně, že se to líbí mě!

SasuSaku..Jako ve snu...

27. února 2011 v 20:36 | Deijī |  Povídky
Krásná povídka o mém nejoblíbenějším párečku SasuSaku od Joanne..z Konohy
Snad to není oc velkej problém..:D

klik CČ

Edward a Jacob hádka :D

26. února 2011 v 22:11 | Deijī |  Twilight

Sasánek a pikachu ^^

26. února 2011 v 22:06 | Deijī |  Uchiha Sasuke

Vzkaz pro Ivetku xD

26. února 2011 v 21:51 | Deijī |  Deijī píše...
VZKAZ PRO IVETKU:

MY NEMÁME CHLEEEBA! xD


Naruto srandičky :D ^^

26. února 2011 v 21:49 | Deijī |  Srandičky =D
Obrazek
Obrazek
ObrazekxD
Sasánek to s tím obnovením klanu trochu přehnal xD


Jak být jako L?

26. února 2011 v 21:45 | Deijī |  Anime
Bože z toho nemožu :DD doporučuju přečíst celý xD

OČI
V prvním kroku si vysvětlíme, co udělat s očima, které jsou jedním z jeho hlavních rysů. Pokud vypadáte JEN unaveně, v žádném případě to NESTAČÍ!
Podívejte se na první obrázek. L se na něm tváří docela pěkně, ale co je na těch očích špatného? Jen se chvíli soustřeďte... ano, nemá žádné kruhy pod očima a navíc vypadá, že ví něco, co ostatní ani netuší. Takhle je to ŠPATNĚ! Jediný způsob, jak si udělat stejné oči, jako má L je zůstat aspoň dvě noci vzhůru, vypít pět litrů kávy a uvažovat nad věcmi, které by normální lidi nikdy nenapadly. Zaměřme se tedy na druhý obrázek. V téhle přechodné fázi už jsou pytlíky pod očima docela hezké, ale stále tomu něco chybí. Nepotřebujete totiž jen KRUHY, potřebujete i správný VÝRAZ!
Třetímu obrázku už není co vytknout. L na něm má nejen úžasné kruhy pod očima, ale také pitomý výraz. Tyhle oči nedávají najevo žádné emoce, zdají se nepozorné a ztracené. Teď nepřítel nikdy nepozná, co si ve skutečnosti myslíte a vy máte navrch. Přesně tohle z vás udělá nejlepšího detektiva na světě!


VLASY
Další věc, podle které L neomylně definujete. Je to trochu složitější, takže následující postup si rozdělíme do tří kroků.
KROK 1: Nejdřív si musíte zajít do kadeřníka, aby vám udělal hezký, nerovnoměrný, vrstvený sestřih. Na konci by to mělo vypadat zhruba tak, že budete mít vlasy dlouhé na krk a levá strana musí být delší než pravá. Tenhle krok je obvykle trošku trapný, protože kadeřník většinou nepochopí, co po něm vlastně chcete. V tom případě mu ukažte obrázek L ze kapitoly 11. Pokud se vám vysměje, běžte k jinému, protože tenhle evidentně nemá žádný smysl pro cit a navíc je to debil.
Pokud nemáte ebenově černé vlasy, kupte si barvu a udělejte si přeliv. Vlasy si nabarvěte doma, protože u kadeřníka za to zaplatíte nekřesťanské peníze a barva stejně většinou nevydrží déle než měsíc.
Lidé s kudrnatými vlasy si pochopitelně musí vlasy narovnat, protože v následujícím kroku si budeme vlasy gelovat do špiček a s kudrnatými to jde špatně.
KROK 2: ROZCUCHANÝ! Přesně tohle je "look", po kterém jdete. Jasně, budete si muset vlasy několik hodin fénovat do špiček, ale v žádném případě to nesmí vypadat, že to byl úmysl! V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ! Musíte budit dojem, že jste právě vstali z postele, hodili na sebe první hadry, které jste našli na podlaze a běželi na autobus.
TIP: rozmetejte prameny do několika směrů. Na levé straně by mělo být vlasů více než na pravé, takže většinu z nich nasměrujte nalevo. Nelekejte se, pokud budete muset použít kanistr extra silného tužidla, tři tuby laku na vlasy a krém pro zvýšení objemu.
KROK 3: Nakonec účes ještě zafixujte gelem. Na vršku hlavy vlasy načechrejte, aby více trčely. Několik pramenů si naaranžujte do očí a jste hotovi!
OBLEČENÍ A DOPLŇKY

L nosí levné, pohodlné a jednoduché oblečení.
KROK 1: Všechno vaše oblečení musí být jednoduché (zapomeňte na kalhoty s 10 miliony kapsami, ve kterých si odnesete celý dům) a pytlovité. Základní garderoba obsahuje obyčejné bílé triko a pytlovité modré džíny. Tyhle věci seženete v second-handu na rohu vaší ulice. Pokud si ale potrpíte na kvalitu a design, nic vám nebrání jít a koupit si obyčejné modré džíny za deset tisíc.
KROK 2: Žádné doplňky. A to včetně bot a ponožek. Ve starých dobrých časech jste taky žádné boty nenosili a L tomu zůstal věrný. Boty nejsou nezbytné, proto je nemusíte nosit, zvláště v bytě. Pokud to jinak nejde, třeba když je na ulici moc kamenů nebo rozbité sklo, pak si můžete obout nějaké kecky, ale zákaz ponožek stále platí! Ponožky jsou zlo!
ZÁKLADNÍ ČINNOSTI
JAK SEDĚT
Způsob sezení je další věc, kterou se L odlišuje od normálních lidských bytostí. Dejte nohy před sebe, přitiskněte chodidla k zemi a zvedněte nohy tak, aby se vám kolena dotýkala brady. Jednoduché, že? Možná si teď myslíte, že v této poloze jsou ostatní činnosti, jako telefonování, mluvení nebo předklon, neuskutečnitelné, ale tak to není! Jak vidíte na Příkladě 2, předklonit se můžete úplně jednoduše a sice tak, že dáte kolena od sebe a TA-DÁ, jste předkloněni a základní pozice je zachována.
Pokud se stane, že sedíte na zemi, je dovoleno sedět se zkříženýma nohama, ale chodidla musí být na kolenou. Tohle je perfektní meditační poloha, L tak sedává, když nad něčím přemýšlí. V téhle poloze vás budou napadat ty nejlepší způsoby, jak odhalit Kiru.
JAK STÁT/CHODIT
Ačkoliv to není zrovna obvyklé, L se občas postaví a někam jde. Způsob, jakým to provádí, je rovněž relativně jednoduchý. Všechno, co musíte udělat, je krčit kolena a nahrbit záda, někdy také pomůže svěšená hlava. Je to výhodné pro lidi, kteří jsou, stejně jako L, hodně vysocí, díky tomu jsou na stejné úrovni jako jejich oběti. Takže když chodíte, nezapomeňte se hrbit a vypadat poněkud ospale. Když mluvíte s lidmi, jako na Příkladě 3, důvěrně se k nim nakloňte, hodně se přibližte k jejich obličeji a mluvte. Předtím se samozřejmě ujistěte, že máte svěží dech.
JAK BRÁT TELEFONY
Brát telefony je umění, na které potřebujete maturitu a L je toho živým důkazem. Samozřejmě to záleží na druhu telefonu, který zrovna zvedáte. Pokud je to obyčejná pevná linka, vezměte sluchátko za horní část do dvou prstů, jako byste se ho báli. Mobilní telefon berte za anténku, pokud vás mobil anténu nemá, je třeba změnit značku. Když máte telefon v ruce, musíte ho držet maximálně třemi prsty a sice tak, že ukazováček a malíček z toho vynecháte. Když si telefon přikládáte k uchu, nejdřív ho chvilku držte v určité vzdálenosti od ucha a až potom přiložte.
OSTATNÍ ČINNOSTI
JAK SI ČÍST KNÍŽKU
Knížku si držte kousek před očima stejným způsobem jako telefon - tedy třemi prsty. Když chcete otočit na další stránku, jeden z prstů zasuňte pod stránku a rychle otočte. Jednoduché, že? Knížky čtěte na lavičce v parku, budete na to mít klid a navíc si nezkazíte oči.
JAK JÍST/PÍT
Poslední věc, kterou si vysvětlíme je, jak se stravovat. I tady platí maximálně-tříprstá zásada, se kterou jsme se seznámili již v kapitole "Jak brát telefony". Čajový šálek držte ve dvou prstech, přiložte si ho těsně před obličej, jak ukazujeme v Příkladě 2, a napijte se. Rovněž na vidličku vám dva prsty stačí. A hlavně nezapomeňte dodržovat správnou pozici při sezení!
Na závěr je třeba podotknout, že i když se vám to může zdát složité, ve skutečnosti tomu tak není! Jen musíte mít trochu vůle, výdrže a snahy! Stačí jen chvíli trénovat a na všechno si zvyknete! Utřiďte si své priority - je pro vás důležitější pohodlnost nebo pár dnů snahy a v závěru být stejný frajer, jako je L?

Naprosto kawaii :3 :D

26. února 2011 v 21:39 | Deijī |  Akatsuki

Srandičky xD

26. února 2011 v 21:37 | Deijī |  Funny

Hoobastank The Reason

26. února 2011 v 21:32 | Deijī |  ♪ Music ♫


Youtube--Snake xD

26. února 2011 v 21:31 | Deijī |  Funny

Jdi na YOUTUBE.COM ... Pusť si jakékoliv video,STOPNI HO a stlač společně šipky > DOPRAVA,DOLEVA a šipku DOLU.< Někdy to napoprvé nevyjde,tak to zkoušej.. až se ti to povede,začneš hrát Snake. Jestli ti to funguje dej si to do statusu xD →→jedna z mála věcí , co fakt funguje..:D..Ale fakt :D
:D :D :D :D :D :D :D


Si děláš srandu, ono to fakt jede ..:DD

Kusovka 0.9

26. února 2011 v 21:28 | Deijī |  Kusovky

Deník anorektičky

26. února 2011 v 21:26 | Deijī |  Jiné
Den první:
Vstávám a jsem strašlivě unavená, mám pocit, jako bych nespala devět hodin ale spíš tak jednu vteřinu. Všechno mě bolí. Při pohledu do zrcadla si říkám, že to bude zase pěkná "šichta", než ten svůj ksichtík uvedu do podoby obličeje. Oteklý, červený oči netečně hledí, jak další chomáče vlasů dopadají na zem, vedle těch, které vypadly už včera.
Točí se mi hlava. Oblíkám se a ve všem vypadám jako nemožná kráva. Tlustá kráva.
Snídaně?… Nestíhám.
V práci (moje brigáda)příšerný peklo. Prodávám mobilní služby, takže teď před Vánoci je to opravdu "těžká pohoda". Vařím si kafe. Kolikátý? Sakra, už asi třetí. Jídlo?… Nestíhám.
Nějaký zákazník mi vysvětluje svoje požadavky, na prodejně je hrozná fronta a najednou se rozbrečí dítě. "Sakra, sakra, sakra, ať přestane, praskne mi hlava." Tolik zvuků a tak moc nahlas, bolí mě to. Roztřesou se mi ruce, točí se mi hlava. A proč je tu pořád taková zima? Podívám se na kolegy. Všichni mají krátkej rukáv. Já mám košili s dlouhým, ještě vestu a třesu se po celém těle.
Konec, jedu domů. Ve vlaku sním jedno jablko. Dovleču se do bytu a hodím na sebe tepláky a triko. Dneska si dám jenom hodinu na rotopedu, protože na posilování už nemám sílu.
▼ Klik na CČ ▼

Spring 2010-2011 Fashion Trends Shoes

26. února 2011 v 21:01 | Deijī |  Fashion
Trendy boty na Jaro 2010- 2011. Všechny kousky jsou fakt krásná ^_^. No
Spring 2010-2011 Fashion Trends Shoes


Spring 2010-2011 Fashion Trends ShoesSpring 2010-2011 Fashion Trends Shoes
Spring 2010-2011 Fashion Trends Shoes
"Číňanky" prostě nikdy nepřestanou bejt moderní..:D


Kusovka 0.8

23. února 2011 v 20:03 | Deijī |  Kusovky

Akatsuki- klávesnice--nevím jak to nazvat :D

22. února 2011 v 17:35 | Deijī |  Akatsuki
itachi: o/_\O
deidara: /^_\ )
hidan: *_*
kakuzu; $_$
pein: - :: -
tobi: ((o)))
kisame: =^_^=
sasori : @_@
zetsu: (^^(o_O)^^)
konan: /-_-\*)

Svatební šaty

21. února 2011 v 16:51 | Deijī |  Fashion
Svatební šaty NuanceSvatební šaty Nuance

WORLD STAGE: Mika živě již tento pátek!

21. února 2011 v 16:44 | Deijī |  ♪ Music ♫
Britský zpěvák i skladatel zatím vydal dvě desky, ale už se napevno usadil na popové oběžné dráze. O svém talentu vás přesvědčí v dalším díle MTV World Stage.
Podívejte se na záznam Mikova koncertu ze španělské Murcie z minulého roku. Mika na něm předvedl největší hity z průlomového debutu Life in Cartoon Motion, ale také z navazující desky The Boy Who Knew Too Much.
Mika se narodil v Libanonu jako syn libanonské matky a amerického otce. Jeho občanské jméno je Michael Holbrook Penniman. Když mu bylo šest, přestěhovala se jeho rodina do Paříže, v devíti pak do Londýna. Vlivy hudby všech kontitentů jsou znát i na Mikově hudbě. Okamžitě ho poznáte podle hlasu, který tenčí ve výškách a melodické chytlavosti. Je to zkrátka bavič...

Popový zpěvák Mika

*mtv.nova.cz

Triky pro bílé zuby

21. února 2011 v 16:41 | Deijī |  Rady a tipy
Nauč se:

*Po každém jídle si zuby vyčistit, použít žvýkačku nebo si pusu aspoň propláchnout čistou vodou.
* Nauč se používat dentální nit a mezizubní kartáček. Předejdeš tak tmavším mezizubním prostorům.
*Hodně pij, nejlépe čistou vodu. Zmírníš tak zubní plak, který se na zubech přirozeně vytváří.
*Zkus se vyhnout příliš studeným i příliš horkým nápojům. Narušují zubní sklovinu, a ta je pak náchylnější k zabarvení.
* Pravidelně si měň zubní kartáček, ať se ti v něm nemnoží bakterie, které mohou za žloutnutí zubů i za zubní kazy. Kartáček bys měla vyměnit každé tři měsíce. Vyhodit bys ho měla i po každé nemoci a ve chvíli, kdy štětiny přestaly držet tvar. Rozhodně si kupuj jemný kartáček, je šetrný nejen ke sklovině, ale i k dásním.

Na co si dát pozor

Existují i "zaručené" babské rady, které tvým zubům mohou velmi uškodit. Vyplachování úst octem je neblahé pro sklovinu, protože ocet ji naleptává. Nespoléhej se ani na rady, které doporučují čistit si zuby jedlou sodou a solí. Sice budeš mít bílé zuby, ale také silně zdevastované. Krystalky soli a částečky sody ti zuby obrušují, čímž odstraňují zažloutlou svrchní vrstvu a na povrch se dostane spodnější, zatím krásně bílá. Jenže narušením zubní skloviny se zub stává náchylnější k tvorbě kazu, ale i k prasknutí a ulomení. Stejné riziko s sebou nese čištění zubů kypřícím práškem nebo popelem (ano, i takové metody některé z nás vyzkouší). Ze zubů pouze "odřeš" horní žlutou vrstvu, takže jsou sice bílé, ale bohužel pěkně zničené. Za to ti určitě (na chvíli) bílé zuby nestojí?

*krasna.cz

Kusovka 0.7

21. února 2011 v 16:37 | Deijī |  Kusovky

Jste Naruto maniak?

20. února 2011 v 1:00 | Deijī |  Srandičky =D
Na otázky odpovídejte ano nebo ne!
1. Začali jste nosit čelenku nebo šátek, i když vám to vůbec nesluší.
2. Na rameno jste si nechali vytetovat znak Konohy, Anbu, prokletou pečeť nebo Ptáka v kleci na čelo.
3. Z plechu jste si vyrobili vrhací hvězdice a ve volných chvílích se to snažíte nandat vratům od garáže.
4. Školní lavici / pracovní stůl jste si popsali nejlepšími hláškami z Naruta.
5. Na mobilu máte nastavenou tapetu Sasukeho a jako vyznánění některý z openingů.
6. Pokaždé, když míjíte zrcadlo, nasadíte cool výraz a vyzkoušíte si pár pečetí.
7. Na dovolené ve Finsku jste si koupili Shonen Jump, i když finsky umíte tak leda nadávat.
8. Ve stresových situacích si neustále připomínáte, že "Naruto by to taky nevzdal".
9. Na jakoukoliv novinku, rozkaz nebo překvapení reagujete zaječením "NANÍÍÍÍÍÍÍÍÍ?".
10. Svého psa jste pojmenovali Akamaru.
11. Nějakou dobu jste se pokoušeli nosit masku přes spodní část obličeje, ale nechali jste toho, jakmile jste se začali dusit.
12. Zkoušeli jste chodit po vodě.
13. Každou únavu svádíte na nedostatek chakry.
14. Máte panickou hrůzu z loutek.
15. Poslední brambůrek musí být vždycky váš, jinak propadnete neovladatelnému záchvatu vzteku.
16. Přivedli jste si do bytu 1+1 prase a pojmenovali ho TonTon.
17. Hladově zíráte na každého invalidu omotaného v obvazech, kterého potkáte.
18. Kdykoliv se dostanete do rvačky, začnete protivníka nepříčetně píchat ukazováčky do žeber a řvát "JYUUKEN!".
19. Koupili jste si bílé kontaktní čočky a hrdě prohlšujete, že je to Byakugan.
20. Na nos jste si konturovací tužkou na rty nakreslili Iruka-jizvu a myslíte si, kdovíjak nejste sexy.
VYHODNOCENÍ:
Méně než 10 kladných odpovědí -
nejste na Narutovi závislí víc, než na kterékoliv jiné anime. Naruto se vám líbí, přiznáváte, že když není nikdo doma, tak se navléknete do kraťas a šátků a před zrcadlem nacvičujete ninja postoje a občas použijete nějakou Naruto hlášku, ale v podstatě se můžete považovat za normálního jedince, který bez Naruta dokáže přežít. Gratuluji.
10 - 15 kladných odpovědí - s vámi už je to trochu horší. Pomalu se blížíte k hranici Naruto-Maniaka. Měli byste si začít dávat pozor, jak se projevujete na veřejnosti, protože je možné, že se občas zapomenete a můžete před cizími lidmi vypadat jako pitomci.
15 - 20 kladných odpovědí
- jste totální Naruto-Maniak. Doporučuji svěrací kazajku. napište co vám vyšlo

Test - Jaké pudy ve vás dřímají?

18. února 2011 v 21:51 | Deijī |  Zajímavosti
Test - Jaké pudy ve vás dřímají?
Před sebou vidíte osm portrétů více či méně sympatických lidí. Dobře si je prohlédněte a vyberte mezi nimi člověka, kterého byste opravdu neradi potkali v noci v podzemním parkovišti a kterého byste podezřívali z nejhoršího. Pak si podle čísla vyhledejte odpovídající charakteristiku a objevíte svou skrytou tvář.


Pein comics-Like a Boss

18. února 2011 v 21:36 | Deijī |  Akatsuki
nj

Stroj času

18. února 2011 v 21:27 | Deijī |  K zamyšlení
Představte si, že se dokážete kdykoli vrátit do minulosti a změnit vše tak, aby vám to vyhovovalo. Nádherná představa. Plno lidí si přeje mít tuto možnost, schopnost. Jenže se zamyslete. Pokaždé, když vám něco nebude hrát do karet, vrátíte se do minulosti a svůj tah zahrajete jinak, lépe. Všechno bude ideální...ale z našeho slovníku zmizí slova neštěstí, smutek, zklamání apod. Jenže tyto slova k životu patří. Musíte zažívat i pochmurné věci, díky kterým najdete ty opravdové přátele a, pokuď se vám povede se dostat z toho, i svoji sílu. A kdyby tento taj vracení do minulosti ovládal kde kdo, nastal by totální chaos.